Breadcrumbs:
content
Glass Handling Technic (GTH) is in de categorie branches met de Repair Shuttle winnaar geworden van de Nederlandse Goede Praktijken Competitie 2010.
GTH, een breed gedragen samenwerkingsverband in de glastuinbouw, ontwikkelde de Repair Shuttle waarmee veilig het glasdek van kassen wordt gerepareerd. De Repair Shuttle is op alle fronten een verbetering van dit gevaarlijke en lastige werk. Het juryrapport noemde de Repair Shuttle 'een sprekend voorbeeld van een technische innovatie gericht op veilig onderhoud, die zich ook laat terug verdienen in de praktijk'.
John Berghman van GHT was 'ontzettend blij' met de prijs. 'We hebben de Repair Shuttle in een sectorbreed gedragen samenwerkingsverband kunnen ontwikkelen. Dat zegt wat voor een sector die zwaar getroffen is door de crisis. In onze sector is nu echt de bewustwording voor veilig werken begonnen.
Meer informatie
De Goede Praktijkencompetitie
De Repair Shuttle
Glass Handling Technic
Naaldwijkseweg 5b
2291 PA Wateringen
Tel: 0174- 290717
www.ghtec.nl