Overzicht digitale voorlichtingen


Online voorlichting

Vliegend van start met je RIE

Datum: Woensdag 29 maart 2023
Tijdstip: 17:00 - 18:00 uur
  • Groep

Deze online voorlichting is voor iedereen die wil starten met de risico-inventarisatie en -evaluatie (RIE) maar er nog geen tijd voor heeft kunnen maken of niet goed weet hoe te beginnen of verder te gaan.


Tegen iedereen met koudwatervrees zeggen we: het is niet moeilijk en je hebt er echt wat aan! Tijdens de voorlichting helpen we je op weg met de RIE van Stigas.

Op-maat ook mogelijk

Wil je een voorlichting die ingaat op specifieke situaties op jouw bedrijf of sector? Dat is ook mogelijk. De voorlichtingen worden kosteloos gegeven aan studieclubs en werkgevers- en werknemersorganisaties, gelieerd aan de dragende organisaties van Stigas. Dit zijn: LTO Nederland, Cumela, Koninklijke Vereniging van Hoveniers en Groenvoorzieners, FNV en CNV Vakmensen. Ook wanneer je met drie of meer bedrijven een gezamenlijke bijeenkomst organiseert kun je van dit kosteloze aanbod gebruik maken.

Voor individuele bedrijven zijn er wel kosten aan verbonden. Ben je klant van Stigas, dan betaal je het gereduceerde tarief van € 562,50 voor een voorlichting of toolbox. In andere gevallen geldt het tarief van € 662,50.