Medewerkers

Bij Stigas staat een deskundig team voor jou klaar. Wij beantwoorden graag jouw vragen of helpen je verder met de juiste informatie. Wil je contact opnemen met één van onze medewerkers, dan kun je hier vinden wie in jouw regio werkzaam is.

Staf

Math Creemers

Math Creemers

Directeur
06 - 51579977 math.creemers@stigas.nl
Dolf Amahorsija

Dolf Amahorsija

IT Beheerder
06 - 30080641 dolf.amahorsija@stigas.nl
Corrie Gerritse-Rijnbergen

Corrie Gerritse-Rijnbergen

Directiesecretaresse
06 - 10968807 corrie.gerritse@stigas.nl
Esther de Graaff

Esther de Graaff

Medewerker Service en Contractmanagement en Kwaliteitscoördinator
06 - 22756009 esther.de.graaff@stigas.nl
Lisette de Groot - Bok

Lisette de Groot - Bok

Beleidsadviseur
06 - 45348777 lisette.de.groot@stigas.nl
Tanja de Jong

Tanja de Jong

Gezondheidsonderzoeker
06 - 22724923 tanja.de.jong@stigas.nl
Claudette Juffermans

Claudette Juffermans

Communicatieadviseur
06 - 10969975 claudette.juffermans@stigas.nl
Marlies Kamps

Marlies Kamps

Arbeids- en Organisatiedeskundige MWO
06 - 23589518 marlies.kamps@stigas.nl
Karlijn van Leeuwen - Smit

Karlijn van Leeuwen-Smit

Beleidsadviseur
06 - 82318449 karlijn.van.leeuwen@stigas.nl
Mark Overeijnder

Mark Overeijnder

Manager Klantrelaties
06 - 30419003 mark.overeijnder@stigas.nl
Laura van Roekel

Laura van Roekel

Online communicatieadviseur
06 - 57053098 laura.van.roekel@stigas.nl
Peter Tamsma

Peter Tamsma

Manager preventieadvies
06 - 12969862 peter.tamsma@stigas.nl
Alex de Vries

Alex de Vries

Controller
06 - 30967439 alex.de.vries@stigas.nl
Corine Witter

Corine Witter

Projectleider
06 - 20548474 corine.witter@stigas.nl

Preventieadviseur

Roel de Backer

Roel de Backer

Preventieadviseur/bedrijfsfysiotherapeut
06 - 45540986 roel.de.backer@stigas.nl
Peter Bredius

Peter Bredius

Preventieadviseur/Hoger Veiligheidskundige, sectorspecialist groen, grond en infra
06 - 51892774 peter.bredius@stigas.nl
Jeroen Broekman

Jeroen Broekman

Preventieadviseur, sectorspecialist dierhouderij
06 - 82723147 jeroen.broekman@stigas.nl
Albert van der Burg

Albert van der Burg

Preventieadviseur/Arbeidsdeskundige, sectorspecialist glastuinbouw
06 - 22307663 albert.van.der.burg@stigas.nl
Marcel van Diepen

Marcel van Diepen

Preventieadviseur, sectorspecialist akkerbouw en vollegrondsteelt & bloembollenteelt en –handel
06 - 20140798 marcel.van.diepen@stigas.nl
Marieke Esmeijer

Marieke Esmeijer

Preventieadviseur/Arbeidshygiënist
06 - 51929331 marieke.esmeijer@stigas.nl
Desiree Francke

Desiree Francke

Preventieadviseur
06 - 22066847 desiree.francke@stigas.nl
Mirjam de Groot

Mirjam de Groot

Preventieadviseur, sectorspecialist bos en natuur
06 - 20096679 mirjam.de.groot@stigas.nl
Kevin van der Heijden

Kevin van der Heijden

Preventieadviseur/Hoger Veiligheidskundige, sectorspecialist hoveniers en groenvoorziening
06 - 26068430 kevin.van.der.heijden@stigas.nl
Olaf Kuijk

Olaf Kuijk

Preventieadviseur/Arbeidsfysiotherapeut
06-12792685 olaf.kuijk@stigas.nl
Laurens Seinhorst

Laurens Seinhorst

Preventieadviseur/Hoger Veiligheidskundige, sectorspecialist groen, grond en infra & bos en natuur
06 - 26766818 laurens.seinhorst@stigas.nl
Iris Voorbergen

Iris Voorbergen

Preventieadviseur, sectorspecialist zorgboerderijen & boom- en fruitteelt
06 - 51616031 iris.voorbergen@stigas.nl
Paul de Vries

Paul de Vries

Preventieadviseur, sectorspecialist hoveniers en groenvoorziening
06 - 82715016 paul.de.vries@stigas.nl

Servicedesk

Rion de Boer

Rion de Boer

Medewerker Servicedesk
085 - 044 07 00 (optie 1) info@stigas.nl
Charmaine Philippi

Charmaine Philippi

Medewerker Servicedesk en Finance & Control
085 - 044 07 00 (optie 1) info@stigas.nl
Viswanath Ragghoe

Viswanath Ragghoe

Medewerker Servicedesk
085 - 044 07 00 (optie 1) info@stigas.nl
Suzana Tavares-Diass

Suzana Tavares-Dias

Medewerker Servicedesk
085 - 044 07 00 (optie 1) info@stigas.nl

Verzuimdesk

Cathy Bleeker

Cathy Bleeker

Medewerker Verzuimdesk
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Pauline van Dam

Pauline van Dam

Functioneel beheer
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Mandy Jansen

Mandy Jansen

Medewerker Verzuimdesk
085 - 044 07 00 (optie 2) info@stigas.nl
Veronica Kamsma

Veronica Kamsma

Medewerker Verzuimdesk
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Shirley Koendjbiharie Stigas

Shirley Koendjbiharie

Medewerker Verzuimdesk
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Caroline van Roosmalen

Caroline van Roosmalen

Medewerker Verzuimdesk
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Stefanie van der Zon

Stefanie van der Zon

Medewerker Verzuimdesk
085 - 044 07 00 (optie 2) info@stigas.nl
Danielle Zuijdendorp

Danielle Zuijdendorp

Medewerker Verzuimdesk
085 - 044 07 00 (optie 2) info@stigas.nl

Bedrijfsartsen

Marilous Chaillet

Marilous Chaillet

Medisch adviseur/Bedrijfsarts
06 - 51054213 marilous.chaillet@stigas.nl
Jurriaan Blekemolen

Jurriaan Blekemolen

Bedrijfsarts
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Christiaan Mollema

Christiaan Mollema

Bedrijfsarts
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Liesbeth Smits

Liesbeth Smits

Bedrijfsarts
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Gert-Jan Wolters

Gert-Jan Wolters

Bedrijfsarts
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl

Re-integratieadviseurs

Tim van der Meer

Tim van der Meer

Manager Verzuim
06 - 23565601 tim.van.der.meer@stigas.nl
Marcel Boudewijnse

Marcel Boudewijnse

Re-integratieadviseur
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Geert Christenhuis

Geert Christenhuis

Re-integratieadviseur
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Renate Hoogendoorn

Renate Hoogendoorn

Re-integratieadviseur
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Sandra Kaptein

Sandra Kaptein

Re-integratieadviseur
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Angela Marijnissen

Angela Marijnissen

Re-integratieadviseur
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Rianne van de Sande

Rianne van de Sande - van Iersel

Re-integratieadviseur
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Marloes Toenders

Marloes Toenders

Re-integratieadviseur
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl

Ik zoek een contactpersoon in mijn regio

Vul een postcode in.