Wie zijn wij

Bij Stigas staat een deskundig team voor u klaar. Wij beantwoorden graag uw vragen of helpen u verder met de juiste informatie. Wilt u contact opnemen met één van onze medewerkers, dan kunt u hier vinden wie in uw regio werkzaam is.

Staf

Annemarie Eras

Annemarie Eras

Teammanager Servicedesk en Verzuimdesk
06 - 30247933 annemarie.eras@stigas.nl
Corrie Gerritse-Rijnbergen

Corrie Gerritse-Rijnbergen

Directiesecretaresse
06 - 10968807 corrie.gerritse@stigas.nl
Alex de Vries

Alex de Vries

Controller
06 - 30967439 alex.de.vries@stigas.nl
Dolf Amahorsija

Dolf Amahorsija

IT Beheerder
06 - 30080641 dolf.amahorsija@stigas.nl
Edmay Kram

Edmay Kram

Interventieadviseur
06 - 10967725 edmay.kram@stigas.nl
Esther de Graaff

Esther de Graaff

Medewerker Service en Contractmanagement en Kwaliteitscoƶrdinator
06 - 22756009 esther.de.graaff@stigas.nl
Tim van der Meer

Tim van der Meer

Arbeidsdeskundig adviseur
06 - 23565601 tim.van.der.meer@stigas.nl
Karlijn van Leeuwen - Smit

Karlijn van Leeuwen-Smit

Beleidsadviseur
06 - 82318449 karlijn.van.leeuwen@stigas.nl
Renate Hoogendoorn

Renate Hoogendoorn

Interventieadviseur
06 - 10968075 renate.hoogendoorn@stigas.nl
Math Creemers

Math Creemers

Directeur
06 - 51579977 math.creemers@stigas.nl
Tanja de Jong

Tanja de Jong

Gezondheidsonderzoeker
06 - 22724923 tanja.de.jong@stigas.nl
Claudette Juffermans

Claudette Juffermans

Communicatieadviseur
06 - 10969975 claudette.juffermans@stigas.nl
Eduard van der Harst

Eduard van der Harst

Communicatieadviseur (online)
06 - 13539016 eduard.van.der.harst@stigas.nl
Marlies Kamps

Marlies Kamps

Arbeids- en Organisatiedeskundige MWO
06 - 23589518 marlies.kamps@stigas.nl
Mark Overeijnder

Mark Overeijnder

Manager Klantrelaties
06 - 30419003 mark.overeijnder@stigas.nl
Peter Tamsma

Peter Tamsma

Manager preventieadvies
06 - 12969862 peter.tamsma@stigas.nl
Corine Witter

Corine Witter

Adviseur
06 - 20548474 corine.witter@stigas.nl
Marilous Chaillet

Marilous Chaillet

Medisch adviseur/Bedrijfsarts
06 - 51054213 marilous.chaillet@stigas.nl

Preventieadviseur

Peter Bredius

Peter Bredius

Preventieadviseur/Hoger Veiligheidskundige
06 - 51892774 peter.bredius@stigas.nl
Mirjam de Groot

Mirjam de Groot

Preventieadviseur
06 - 20096679 mirjam.de.groot@stigas.nl
Wim Klaucke

Wim Klaucke

Preventieadviseur
06 - 51891544 wim.klaucke@stigas.nl
Marieke van Esveld

Marieke van Esveld

Preventieadviseur
06 - 10882769 marieke.van.esveld@stigas.nl
Marieke Esmeijer

Marieke Esmeijer

Preventieadviseur/Arbeidshygiƫnist
06 - 51929331 marieke.esmeijer@stigas.nl
Kees van Schanke

Kees van Schanke

Preventieadviseur
06 - 20140790 kees.van.schanke@stigas.nl
Ger Meuwissen

Ger Meuwissen

Preventieadviseur
06 - 51892764 ger.meuwissen@stigas.nl
Ton Joosten

Ton Joosten

Preventieadviseur
06 - 20141266 ton.joosten@stigas.nl
Albert van der Burg

Albert van der Burg

Preventieadviseur/Arbeidsdeskundige
06 - 22307663 albert.van.der.burg@stigas.nl
Diana Voorneveld

Diana Voorneveld

Preventieadviseur/Hoger Veiligheidskundige
06 - 30342058 diana.voorneveld@stigas.nl
Sjoek van der Maarl

Sjoek van der Maarl

Preventieadviseur/Hoger Veiligheidskundige
06 - 51891559 sjoek.van.der.maarl@stigas.nl
Marcel van Diepen

Marcel van Diepen

Preventieadviseur
06 - 20140798 marcel.van.diepen@stigas.nl
Iris Voorbergen

Iris Voorbergen

Preventieadviseur
06 - 51616031 iris.voorbergen@stigas.nl
Olaf Kuijk

Olaf Kuijk

Preventieadviseur
06-12792685 olaf.kuijk@stigas.nl

Servicedesk

Peter Bruis

Peter Bruis

Medewerker Servicedesk
085 - 044 07 00 (optie 1) info@stigas.nl
Rion de Boer

Rion de Boer

Medewerker Servicedesk
085 - 044 07 00 (optie 1) info@stigas.nl
Suzana Tavares-Diass

Suzana Tavares-Dias

Medewerker Servicedesk
085 - 044 07 00 (optie 1) info@stigas.nl
Charmaine Philippi

Charmaine Philippi

Medewerker Servicedesk en Finance & Control
085 - 044 07 00 (optie 1) info@stigas.nl

Verzuimdesk

Carin Leunisse

Carin Leunisse

Medewerker Verzuimdesk
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Veronica Kamsma

Veronica Kamsma

Medewerker Verzuimdesk
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Shirley Koendjbiharie

Shirley Koendjbiharie

Medewerker Verzuimdesk
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Danielle Zuijdendorp

Danielle Zuijdendorp

Medewerker Verzuimdesk
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Sandra van Velsen

Sandra van Velsen

Medewerker Verzuimdesk
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Cathy Bleeker

Cathy Bleeker

Medewerker Verzuimdesk
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Pauline van Dam

Pauline van Dam

Medewerker Verzuimdesk
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Caroline van Roosmalen

Caroline van Roosmalen

Medewerker Verzuimdesk
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Maria Schmeets

Maria Schmeets

Medewerker Verzuimdesk
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl

Re-integratieadviseur (Zorg van de Zaak)

Dorthy Veltrop

Dorthy Veltrop

Re-integratieadviseur
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Rianne van de Sande-van Iersel

Rianne van de Sande - van Iersel

Re-integratieadviseur
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Carola de Schiebroek-de Laat

Carola Schiebroek-de Laat

Re-integratieadviseur
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Geert Christenhuis

Geert Christenhuis

Re-integratieadviseur
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Sandra Kaptein

Sandra Kaptein

Re-integratieadviseur
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Mireille van Reenen

Mireille van Reenen

Re-integratieadviseur
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
John van Eekeren

John van Eekeren

Re-integratieadviseur
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Arno Jonker

Arno Jonker

Re-integratieadviseur
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Sander van Hove

Sander van Hove

Re-integratieadviseur
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Han Kleisen

Han Kleisen

Re-integratieadviseur
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl

Ik zoek een contactpersoon in mijn regio

Vul een postcode in.