Wie zijn wij

Bij Stigas staat een deskundig team voor u klaar. Wij beantwoorden graag uw vragen of helpen u verder met de juiste informatie. Wilt u contact opnemen met één van onze medewerkers, dan kunt u hier vinden wie in uw regio werkzaam is.

Staf

Renate Hoogendoorn

Renate Hoogendoorn

Interventieadviseur
Math Creemers

Math Creemers

Directeur
Lucy Beld

Lucy Beld

Arbeidsdeskundig adviseur
Tanja de Jong

Tanja de Jong

Gezondheidsonderzoeker
Claudette Juffermans

Claudette Juffermans

Communicatieadviseur
Eduard van der Harst

Eduard van der Harst

Communicatieadviseur (online)
eduard.van.der.harst@stigas.nl
Marlies Kamps

Marlies Kamps

Arbeids- en Organisatiedeskundige (geregistreerd)
Mark Overeijnder

Mark Overeijnder

Manager Klantrelaties
Peter Tamsma

Peter Tamsma

Manager preventieadvies
Corine Witter

Corine Witter

Projectleider/Coach
Marilous Chaillet

Marilous Chaillet

Medisch adviseur/Bedrijfsarts
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl

Preventieadviseur

Peter Bredius

Peter Bredius

Preventieadviseur/Hoger Veiligheidskundige
06 - 51892774 peter.bredius@stigas.nl
Iris Voorbergen

Iris Voorbergen

Preventieadviseur
06 - 51616031 iris.voorbergen@stigas.nl
Marcel van Diepen

Marcel van Diepen

Preventieadviseur
06 - 20140798 marcel.van.diepen@stigas.nl
Sjoek van der Maarl

Sjoek van der Maarl

Preventieadviseur/Hoger Veiligheidskundige
06 - 51891559 sjoek.van.der.maarl@stigas.nl
Diana Voorneveld

Diana Voorneveld

Preventieadviseur/Hoger Veiligheidskundige
06 - 30342058 diana.voorneveld@stigas.nl
Albert van der Burg

Albert van der Burg

Preventieadviseur/Arbeidsdeskundige
06 - 22307663 albert.van.der.burg@stigas.nl
Ton Joosten

Ton Joosten

Preventieadviseur
06 - 20141266 ton.joosten@stigas.nl
Ger Meuwissen

Ger Meuwissen

Preventieadviseur
06 - 51892764 ger.meuwissen@stigas.nl
Henry Kok

Henry Kok

Preventieadviseur
06 - 51616449 henry.kok@stigas.nl
Kees van Schanke

Kees van Schanke

Preventieadviseur
06 - 20140790 kees.van.schanke@stigas.nl
Marieke Esmeijer

Marieke Esmeijer

Preventieadviseur/Arbeidshygiƫnist
06 - 51929331 marieke.esmeijer@stigas.nl
Marieke van Esveld

Marieke van Esveld

Preventieadviseur
06 - 10882769 marieke.van.esveld@stigas.nl
Wim Klaucke

Wim Klaucke

Preventieadviseur
06 - 51891544 wim.klaucke@stigas.nl
Mirjam de Groot

Mirjam de Groot

Preventieadviseur
06 - 20096679 mirjam.de.groot@stigas.nl
Adri van Kooten

Adri van Kooten

Preventieadviseur
06 - 51891886 adri.van.kooten@stigas.nl
Olaf Kuijk

Olaf Kuijk

Preventieadviseur
06-12792685 olaf.kuijk@stigas.nl

Bedrijfsarts

Bart van Leeuwen

Bart van Leeuwen

Bedrijfsarts i.o.
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Wico Ruitenbeek

Wico Ruitenbeek

Arts
Frank van den Burg

Frank van den Burg

Bedrijfsarts
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Annet Vollebregt

Annet Vollebregt

Bedrijfsarts
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Marty van Nunen

Marty van Nunen

Bedrijfsarts
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Robert Sokaroski

Robert Sokaroski

Bedrijfsarts
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl

Re-integratieadviseur

Han Kleisen

Han Kleisen

Re-integratieadviseur
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Sander van Hove

Sander van Hove

Re-integratieadviseur
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Wim van Rijssen

Wim van Rijssen

Re-integratieadviseur
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Arno Jonker

Arno Jonker

Re-integratieadviseur
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
John van Eekeren

John van Eekeren

Re-integratieadviseur
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Mireille van Reenen

Mireille van Reenen

Re-integratieadviseur
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Sandra Kaptein

Sandra Kaptein

Re-integratieadviseur
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Geert Christenhuis

Geert Christenhuis

Re-integratieadviseur
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Carola de Schiebroek-de Laat

Carola Schiebroek-de Laat

Re-integratieadviseur
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl

Ik zoek een contactpersoon in mijn regio

Vul een postcode in.