Wie zijn wij

Bij Stigas staat een deskundig team voor u klaar. Wij beantwoorden graag uw vragen of helpen u verder met de juiste informatie. Wilt u contact opnemen met één van onze medewerkers, dan kunt u hier vinden wie in uw regio werkzaam is.

Staf

Tim van der Meer

Tim van der Meer

Arbeidsdeskundig adviseur
Karlijn van Leeuwen-Smit

Karlijn van Leeuwen-Smit

Beleidsadviseur
Renate Hoogendoorn

Renate Hoogendoorn

Interventieadviseur
Math Creemers

Math Creemers

Directeur
Tanja de Jong

Tanja de Jong

Gezondheidsonderzoeker
Claudette Juffermans

Claudette Juffermans

Communicatieadviseur
Eduard van der Harst

Eduard van der Harst

Communicatieadviseur (online)
eduard.van.der.harst@stigas.nl
Marlies Kamps

Marlies Kamps

Arbeids- en Organisatiedeskundige (geregistreerd)
Mark Overeijnder

Mark Overeijnder

Manager Klantrelaties
Peter Tamsma

Peter Tamsma

Manager preventieadvies
Corine Witter

Corine Witter

Projectleider/Coach
Marilous Chaillet

Marilous Chaillet

Medisch adviseur/Bedrijfsarts
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl

Preventieadviseur

Peter Bredius

Peter Bredius

Preventieadviseur/Hoger Veiligheidskundige
06 - 51892774 peter.bredius@stigas.nl
Adri van Kooten

Adri van Kooten

Preventieadviseur
06 - 51891886 adri.van.kooten@stigas.nl
Mirjam de Groot

Mirjam de Groot

Preventieadviseur
06 - 20096679 mirjam.de.groot@stigas.nl
Wim Klaucke

Wim Klaucke

Preventieadviseur
06 - 51891544 wim.klaucke@stigas.nl
Marieke van Esveld

Marieke van Esveld

Preventieadviseur
06 - 10882769 marieke.van.esveld@stigas.nl
Marieke Esmeijer

Marieke Esmeijer

Preventieadviseur/Arbeidshygiƫnist
06 - 51929331 marieke.esmeijer@stigas.nl
Kees van Schanke

Kees van Schanke

Preventieadviseur
06 - 20140790 kees.van.schanke@stigas.nl
Henry Kok

Henry Kok

Preventieadviseur
06 - 51616449 henry.kok@stigas.nl
Ger Meuwissen

Ger Meuwissen

Preventieadviseur
06 - 51892764 ger.meuwissen@stigas.nl
Ton Joosten

Ton Joosten

Preventieadviseur
06 - 20141266 ton.joosten@stigas.nl
Albert van der Burg

Albert van der Burg

Preventieadviseur/Arbeidsdeskundige
06 - 22307663 albert.van.der.burg@stigas.nl
Diana Voorneveld

Diana Voorneveld

Preventieadviseur/Hoger Veiligheidskundige
06 - 30342058 diana.voorneveld@stigas.nl
Sjoek van der Maarl

Sjoek van der Maarl

Preventieadviseur/Hoger Veiligheidskundige
06 - 51891559 sjoek.van.der.maarl@stigas.nl
Marcel van Diepen

Marcel van Diepen

Preventieadviseur
06 - 20140798 marcel.van.diepen@stigas.nl
Iris Voorbergen

Iris Voorbergen

Preventieadviseur
06 - 51616031 iris.voorbergen@stigas.nl
Olaf Kuijk

Olaf Kuijk

Preventieadviseur
06-12792685 olaf.kuijk@stigas.nl

Re-integratieadviseur (Zorg van de Zaak)

Dorthy Veltrop

Dorthy Veltrop

Re-integratieadviseur
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Rianne van de Sande-van Iersel

Rianne van de Sande - van Iersel

Re-integratieadviseur
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Carola de Schiebroek-de Laat

Carola Schiebroek-de Laat

Re-integratieadviseur
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Geert Christenhuis

Geert Christenhuis

Re-integratieadviseur
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Sandra Kaptein

Sandra Kaptein

Re-integratieadviseur
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Mireille van Reenen

Mireille van Reenen

Re-integratieadviseur
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
John van Eekeren

John van Eekeren

Re-integratieadviseur
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Arno Jonker

Arno Jonker

Re-integratieadviseur
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Sander van Hove

Sander van Hove

Re-integratieadviseur
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl
Han Kleisen

Han Kleisen

Re-integratieadviseur
085 - 044 07 00 (optie 2) verzuimdesk@stigas.nl

Ik zoek een contactpersoon in mijn regio

Vul een postcode in.