Onze sectorspecialisten

Corine Witter

Corine Witter

Projectleider
06 - 20548474 corine.witter@stigas.nl
Peter Bredius

Peter Bredius

Preventieadviseur/Hoger Veiligheidskundige, sectorspecialist groen, grond en infra
06 - 51892774 peter.bredius@stigas.nl
Albert van der Burg

Albert van der Burg

Preventieadviseur/Arbeidsdeskundige, sectorspecialist glastuinbouw
06 - 22307663 albert.van.der.burg@stigas.nl
Sjoek van der Maarl

Sjoek van der Maarl

Preventieadviseur/Hoger Veiligheidskundige, sectorspecialist hoveniers en groenvoorziening
06 - 51891559 sjoek.van.der.maarl@stigas.nl
Jeroen Broekman

Jeroen Broekman

Preventieadviseur, sectorspecialist varkenshouderij
06 - 82723147 jeroen.broekman@stigas.nl
Kees van Schanke

Kees van Schanke

Preventieadviseur, sectorspecialist paardenhouderij
06 - 20140790 kees.van.schanke@stigas.nl
Marcel van Diepen

Marcel van Diepen

Preventieadviseur, sectorspecialist akkerbouw en vollegrondsteelt & bloembollenteelt en –handel
06 - 20140798 marcel.van.diepen@stigas.nl
Marieke van Esveld

Marieke van Esveld

Preventieadviseur, sectorspecialist bomen, vaste planten en zomerbloemen & fruitteelt
06 - 10882769 marieke.van.esveld@stigas.nl
Wim Klaucke

Wim Klaucke

Preventieadviseur, sectorspecialist melkveehouderij en graasdieren
06 - 51891544 wim.klaucke@stigas.nl
Iris Voorbergen

Iris Voorbergen

Preventieadviseur, sectorspecialist zorgboerderijen
06 - 51616031 iris.voorbergen@stigas.nl
Paul de Vries

Paul de Vries

Preventieadviseur
06 - 82715016 paul.de.vries@stigas.nl
Olaf Kuijk

Olaf Kuijk

Preventieadviseur
06-12792685 olaf.kuijk@stigas.nl
Marieke Esmeijer

Marieke Esmeijer

Preventieadviseur/Arbeidshygiënist
06 - 51929331 marieke.esmeijer@stigas.nl

Neem contact op

Heb je een vraag over gezond, veilig en duurzaam werken in jouw sector? Neem dan contact op met één van onze sectorspecialisten.